ZpětÚvodAktuality Leonardo DiCaprio pronajímá svůj luxusní dům v Palm Springs

Leonardo DiCaprio pronajímá svůj luxusní dům v Palm Springs

12.11.2016 22:35

Leonardo DiCaprio pronajímá svůj luxusní dům v Palm Springs

 Leonardo DiCaprio pronajímá svůj luxusní dům v Palm Springs

Co byste řekli tomu, bydlet během vaší dovolené v Kalifornii v domě Leonarda DiCapria? Že byste to brali všemi deseti? V tom případě si ale připravte 120 tisíc korun Za jednu noc.
Jeden z nejtalentovanějších herců Hollywoodu a známý svůdník a lamač dívčích srdcí se nijak netají tím, že rád nakupuje nemovitosti, které pak v případě, že je sám nevyužije, pronajímá dalším zájemcům. Nedávno se mu podařilo dlouhodobě pronajmout svůj byt v Greenwich Village za 25 tisíc dolarů měsíčně (v přepočtu tedy více než 600 tisíc korun), a to jednomu z poradců bývalého amerického prezidenta Billa Clintona. 
Nyní Leonardo DiCaprio přichází s další nabídkou, která se neodmítá, a tou je možnost krátkodobého či dlouhodobého pronájmu jeho přepychového domu v Palm Springs. Součástí luxusního sídla je, kromě šesti ložnic a sedmi koupelen, i dům pro hosty, tenisový kurt a bazén. Samozřejmostí je i připojení na WiFi a každodenní úklidová služba, hosté si navíc mohou užívat dokonalého soukromí, zároveň však mohou kdykoli navštívit ty nejlepší čtvrti v Palm Springs, které jsou od domu vzdálené jen pár minut chůze.
Tak co říkáte, brali byste takové bydlení, i kdyby jen na jednu noc?

Partneři

Stále se rozrůstá náš team makléřů

  • Přibíráme nové makléře!
  • Nabízíme nejlepší podmínky!
  • S námi se vždy domluvíte!

Přidejte se do teamu

Rychlý kontakt

Realitáři Plzeň SE
náměstí Republiky 202/28
301 00 Plzeň

Tel.: +420 373 036 333
Gsm: +420 775 720 920
E-mail: nasi@realitari.cz